Bylinky na mém stole na Televizi Seznam

with Žádné komentáře

Říká se o mně, že jsem ta, co „vaří v lodičkách“, prozradila foodblogerka Dagmar Heřtová

Cestovatelka a foodblogerka Dagmar Heřtová přesně ví, jak objevovat nové chutě. O své kulinářské zážitky se dělí na svém blogu Tastejourney.cz. Nejenom o něm, ale i o své první knize popovídala v pořadu Slavní.

Chuť psát o jídle a cestovatelských zážitcích měla Dagmar odjakživa. Rozhodla se však věnovat kariéře a počkat, až děti vyletí z hnízda. A když se tak konečně stalo, založila vlastní blog, začala psát pro časopisy a dokonce i vařila pro televizi. Tak jsme toho využili také a vyrazili k Dagmar domů, do jejího království, kde zkouší všechny nové recepty. A dokonce pro nás i uvařila.

S blogem Heřtové pomáhá manžel, který fotí veškeré pokrmy – a podílel se tak i na Dagmařině první knize. A spolupráce jim prý klape: „Manžel mě vždycky podporoval a je prima mít fotografa v patře, vždycky jenom zavolám a on už ví, že má přijít s foťákem,“ žertovala foodblogerka. Jejich spolupráci popisuje jako spojení vášní. Její k vaření a jeho k focení. Nejvíc se však mluvilo o nové knize Bylinky na mém stole.

Co všechno v ní najdete a co Dagmar připravuje dál? Více vám napoví promo na seznamzpravy.cz

Celý pořad Slavní sledujte každý všední den premiérově od 10:30 a v repríze od 18:45 na celoplošné Televizi Seznam.